Korlink

Skrevet av Superadministrator . i kategorien Ung kirkesang

Bodø Domkirkes Ungdomskor www.ungdomskoret.no
Bodø Domkirkes sangskole www.sangskola.no
Korskulen i Bø www.korskulen.no
Cantus Aeterna www.cantusaeterna.com
Concord    concord.asane.no
Korene i Dolstad www.vefsn.kirken.no
Domkirken Musikk www.domkirken-musikk.no
Kor-90 www.kor-90.com
Lillesang, Korene i Lillesand www.lillesang.no
Lillestrøm kirkes barnekor www.barnekoret.no
Nidarosdomens Guttekor www.nidarosdomensguttekor.no
Nidarosdomens Jentekor www.nidarosdomensjentekor.no
Kirkens Korskole Nøtterøy www.korskolen.no
Oslo Domkirkes Guttekor www.oslodomkirkesguttekor.no
Spjelkavik kyrkjes Barne- og Ungdomskor www.kirken-aalesund.no/spjelkavik/barne%20og%20ungdomskor.htm
Stavanger Domkirkes Guttekor www.guttekor.com
Stavanger Domkirkes Pikekor www.pikekoret.no
Steinkjer Guttekor www.steinkjerguttekor.no
Tønsberg Domkirkes Jentekor www.jentekoret.com
Ullensvang Barne- og Ungdomskor http://www.ullensvang.herad.no/kyrkja/
Vanse Guttekor http://www.listamenighet.no/art32.php
Vestby Barnekor www.freewebs.com/vestby-barnekor
Via Vitae viavitae.no
Uranienborg vokalensemble www.uravok.no
   

(NB! Lenker til ikke fungerende hjemmesider er de-aktivert)

Ung kirkesang

Ung kirkesang er ein organisasjon av, for og med korsongarar i barne- og ungdomskor knytt til menigheter i heile landet, frå Lista og Lindesnes i sør til Kirkenes i nord. Ung kirkesang har ca. 8000 betalende medlemmer i 330 kor over heile landet.

Ressurser

No tweets found.

Kontakt oss

  • Ung kirkesang
    Konsul Wilds vei 1
    4621 Kristiansand
  • Kontonummer: 3202.20.28080
  • Tlf: 37 27 18 17

Kopirett © 2013 Ung Kirkesang | Utvikling og hosting Infonett Røros AS