Ansatte i Ung kirkesang

Nils Hidle

Generalsekretær og regionkonsulent nidaros-møre

Tlf: 980 88 768

E-post: nils@sang.no

Per Ivar Tamnes

Økonomi- og forlagskonsulent

Tlf: 472 03 002

E-post: per.ivar@sang.no

Ingvild Ø. Vist

Opplærings- og regionkonsulent Sør-Øst

Tlf: 470 18 370

E-post: ingvild@sang.no

Johanne J. Stafsnes

Regionkonsulent hålogaland

Tlf: 452 58 677

E-post: johanne@sang.no

Tuva Y. Gederø

Regionkonsulent vest

Tlf: 480 22 860

E-post: tuva@sang.no

Randi C. Aarflot

Vokalpedagogisk konsulent

Tlf: 992 95 700

E-post: randi@sang.no

Rolf A. Lie

Organisasjonskonsulent (vikariat 21 - 22)

Tlf: 951 83 114

E-post: rolf@sang.no

Bryan Breidenthal

Guttekorkonsulent

Tlf: 975 49 003 

E-post: breidenthalbryan@hotmail.com